אמבטיות ומקלחות

תיקונים אמינים במחיר סביר עבור האמבטיה או המקלחת שלך

האם יש לך ראש מקלחת דולף או ברז אמבטיה? אפילו כמה טיפות לדקה מנפחות את חשבון המים שלך, וגורם לבזבוז של מאות ליטרים של מים בשנה ועולה לך מאות שקלים. אין צורך לחיות עם הטפטוף, הטפטוף, של כסף שיורד לטמיון! זאת משימה קלה לשירות אינסטלציה בקש עצה ובדיקה מהמומחה שלנו לכל סוגי האמבטיות והמקלחות

 

אנו מטפלים בכל האמבטיה שלך והמקלחת תיקון כל סוגי הבעיות\תקלות

אין עבודה גדולה מדי או קטנה מדי עבור שירות אינסטלציה. אם יש לך בעיית ברזים קטנה או דליפה מתמשכת, אנו ניגש לעבודה עם אותה גישה ייעודית ומקצועית כדי לפתור את הבעיה לשביעות רצונכם. אתה יכול לסמוך על השרברבים שלנו לספק הערכה מדויקת לבעיה וקבלת שירותים איכותיים עבור כל אחד מן הצרכים הבאים לאמבטיה המקלחת ועוד:

 

תיקון ברז

תיקון ראש מקלחת

איתור דליפה ותיקון

צינור מים וניתוב ביוב

בעיות לחץ מים

ידידותית לסביבה

אמבטיה חדשה

ניקוי מסננים

ניקוי אמבט ומקלחת

אין שום סיבה לסבול מניקוז איטי באמבט שלך או להתקלח עוד רגע. כל שעליך לעשות הוא להתקשר לשירות אינסטלציה ישראל עבור שירות ניקוי וניקוז ממומחה. אנו בזהירות רבה ננקה את הצנרת שלך באמצעות הבוכנה, או על ידי הנחש  , תלוי איזה סוג של צנרת יש לך ואיך נחסמה הגישה לצינורות שלך. שביעות הרצון שלך היא תמיד המטרה מספר אחת שלנו, כך שאתה יכול להיות סמוך ובטוח כי אנחנו לא רק נטפל באמבטיה או המקלחת להתרוקן קצת מהר יותר אלא אנחנו נוודא שזה מנוקז הכי מהר שניתן.

 

 

 

זקוק לשירות חירום?

אנחנו אומרים בגאווה שאנחנו מגיבים במהירות לכל השיחות סתימות אמבטיה ושירותים של סתימות מקלחת, אבל במיוחד אם הלקוח במצב חירום. אתה יכול להתקשר אלינו 24/7 עבור שירות מהיר ויעיל כדי לקבל את האמבט שלוהמקלחת לתפקד בצורה הטובה ביותר.

072-393-7660