זיהוי דליפה

שירות מומחה דליפה גילוי דליפה ותיקון אינסטלציה

דליפה באחד הצינורות מוסתרים בתוך הנכס שלך יכול להיות מטרד אמיתי. למרבה המזל, אתה יכול לקרוא על שירות אינסטלציה ממומחה. אנחנו יכולים לפתור את הבעיה עם הפרעה קטנה ככל האפשר באמצעות טכניקות תיקון צינור עם נזק מינימלי.

 

סימנים אפשריים של דליפה

רוב סוגי דליפות אינסטלציה הם הרבה יותר ברורות אבל ישנם דליפות מוסתרות עם פוטנציאל לגרום נזק משמעותי והוצאות. יש לפקוח עין על הסימנים האפשריים הבאים העלולים להצביע על דליפה יש לקרוא לשירות אינסטלציה מיד אם אתה רואה אחד מהם

 

עלייה פתאומית בחשבון המים שלך

קולות לא מוסברים של מים זורמים

כתמים חמים ברצפה

ריצוף לח או קיר

לחות מוגזמת

כתמים ספוגיים בחצר

אנחנו יכולים למצוא את הדליפה ולתקן אותו מהר

אם אתה חושד שיש לך דליפה, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להתקשר אלינו לשירות אינסטלציה. אנו נבדוק את הנכס שלך כדי לשלול גורמים אפשריים אחרים של הבעיה אנו עובדים עם ציוד דליפה מיוחדים. זה עוזר להבטיח שאתה אף פעם לא צריך לשלם עבור שירות איתור דליפה כאשר הבעיה היא למעשה נזילה בשירותים או משהו דומה.

 

ברגע שאנו יודעים כי דליפה היא באמת הגורם הסביר ביותר לבעיה שלך, נשתמש בטכנולוגיית איתור דליפה כדי לעקוב אחר הצינורות המוסתרים מתחת לרצפה ולקירות שלך כדי להקשיב לצליל ייחודי של דליפה. באמצעות טכנולוגיה זו של הקשבה אנו יכולים להצביע על כל הדליפות הקיימות ולהציע תוכנית לתיקונם

 

בהתאם למיקום הדליפה, אנו ממליצים להשאיר את הצינור הדולף וליצור צינור חדש דרך עליית הגג או הקיר להחלפתו. לחלופין, אנו עשויים להציע לחתוך כמה נקודות גישה בקיר שלך ולתקן, לסלול, או להחליף את הצינור כי הוא דולף. בכל מקרה אנו נספק הערכות מדויקות עבור כל האפשרויות שלך, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת.

מוכן לבדוק את החשדות שלך?

אם אתה חושד שיש לך דליפות, זה הזמן להפסיק לתהות ולקבל חוות דעת של מומחה משירות אינסטלציה. התקשר עכשיו כדי לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות.

072-393-7660