כיורים וברזים

שיחה אחת היא כל מה שנדרש  ממך כדי לקבל מהכיורים שלך והברזים שלך עבודה מקסימאלית

כיורים ברזים על פי תקן משק הבית הממוצע מעבירים מעל 10,000 ליטרים של מים בשנה מדליפות אינסטלציה. האם יש לך ברז דולף? זה מבזבז מים וכסף בקש בדיקה קבועה עם מומחה בשירות אינסטלציה כיורים ברזים זה שירות אינסטלציה בישראל.

 

ברז ושירותים

לעתים קרובות, אנשים דוחים תיקון כיור קטן ותיקוני ברז כי הם מעדיפים לחיות עם הבעיה מאשר להשקיע זמן וכסף על שרברב. בשירות אינסטלציה, אנו שואפים לספק שירות ברמה גבוהה , שירות מהיר, אדיב, ובמחיר סביר אתה לעולם לא תרגיש שהקריאה שלך היא טרחה בשבילנו. אנו מגיבים מיד לשיחות, כולל שיחות חירום אשר ייענו 24/7. בנוסף, אנו מציעים כמה מן המחירים הנמוכים ביותר באיכות גבוהה של השירות שאנו מספקים. קשישים יכולים אפילו לקבל הנחה של 20 אחוז הנחה שלנו מהמחירים הסבירים שלנו. אז אל תהססו להתקשר אלינו עבור כל בעיית צנרת או בעיות הקשורות לכיורים וברזים, כולל:

 

תיקון ברזים

ריסוס צינור ותיקוני נחיר

פינוי אשפה ותיקון

ניקוי מסננים

מים  וניתוב קו ביוב

איתור דליפה ותיקון

התקנת כיור חדש

ניקוי כיורים סתומים

בשירות אינסטלציה, יש לנו מעל 25 שנות ניסיון עם כיורים וברזים, וזה כולל ניקוי וניקוזים למטבח, חדר אמבטיה, חדר כביסה, כיור חדר השירות. לא משנה איזה סוג של סתימה יכולה להיות לך, שיערות בצנרת סבון בניקוז האמבטיה שומן ופסולת מזון במטבח, אנחנו יכולים לנקות לשחרר לגרום לניקוז נאות של המים בכיור שלך בתוך זמן קצר. אנחנו יכולים גם לספק ניקוי ניקוז טיפול מונע כדי לשמור על הכיורים שלך מלהיסתם מלכתחילה.

 

צריך שירות ניקוי צנרת?

זכור, עזרה היא רק שיחת טלפון משם בכל פעם שאתה צריך שירות ניקוי צנרת שירות אינסטלציה יבוא לעזרתך במהירות לפתור את הבעיה שלך עם חיוך. התקשר עכשיו כדי לתאם פגישת ייעוץ ללא עלות.

072-393-7660