שירותים דולפים

טיפול בשירותים דולפים עם עזרה של שירות אינסטלציה

שירותים דולפים אסלה דולפת יכול לבזבז מאות גלונים של מים ליום ומאות שקלים בשווי של מים לחודש. החלק הגרוע ביותר הוא שאתה לא יכול אפילו להבין שיש לך שירותים דולפים! ישנם כמה דליפות שניתן לשמוע או אפילו לראות, דליפות אחרות שנקראות “דליפות שותקות” יכולות להעביר מים מן האסלה אל קערה מבלי שתבחין אי פעם. כדי לבדוק אלו סוגים של דליפות, תצטרך לפקח על חשבון המים שלך בזהירות ואולי להפעיל בדיקת צבע במיכל השירותים שלך. לחלופין, אתה תמיד יכול פשוט להתקשר לשירות אינסטלציה  לבדיקת מומחה ותיקון הדליפה.

 

אנחנו לתקן כל מיני דליפות שירותים

הסיבה הנפוצה ביותר של האסלה דולף הוא כנראה בלאי  או פגום המאפשר מים לאט לדלוף מן הטנק לתוך הקערה. עם זאת יכול גם להיות מבוזבזים מים עקב סדק בשירותים. בכל מקרה, אתה יכול להסתמך על מומחים בשירותי אינסטלציה כדי לאבחן כראוי את הסיבה ושורש הבעיה של הדליפה בשירותים ולספק תיקון. המחירים שלנו תמיד הוגנים ואנחנו אפילו מציעים הנחות מיוחדות עבור אזרחים ותיקים.

 

מעבר לדליפות

אחרי 25 שנה בעסק, ראינו הרבה יותר מאשר שירותים דולפים. נתקלנו גם – ופתרנו – את הבעיות הבאות רק כדי לנקוב בשמות:

 

שירותים סתומים

ידיות סומק מנותקות

אין מספיק שטיפה

רועש או טנק מילוי איטי

קערות שלא יישארו מלאות

כל הזמן פועל שירותים

אם אתה לא מרוצה ב 100% עם הביצועים של השירותים שלך, קוראים לשירות אינסטלציה מיד. אנחנו יכולים לבצע את התיקונים שאתה צריך כדי לקבל ביצועים ללא דאגות לשירותים שלך. אנחנו יכולים גם לסייע בהתקנה חדשה לשירותים וטואלט במקרה של פרויקט שיפוץ.

 

חירום שירותים?

אם האסלה שלך סתומה, יבשה או אחרת, אנו נגיע לעזרתכם 24/7. אף אחד לא צריך בלי שירותים בישראל, ואף אחד לא צריך לשלם המון בשביל זה. התקשר עכשיו לשירות אינסטלציה עבור תיקונים טואלטיקה מהירה ובמחיר סביר.

072-393-7660