כדאי לכם ביותר שלא להמיר את הבידוד אשר נמצא אצלכם, כי אם לצרף לגג עוד בידוד יותר איכותי, באם הדבר ניתן. החלופה הכי מיטבית היא לשים את הבידוד בסמוך לרעפים. בצורה זאת הבידוד עוזר אף להפחתה של הטמפרטורה באזור של הגג והן להמעטה של הטמפרטורה בכל הדירה שלכם.

בידוד של גג רעפים

במידה והבידוד אשר קיים כבר על תקרת הגג שלכם הינו בא בשנים, מומלץ כי תתקינו בצירוף אליו בידוד חדש. השיטה הכי קלה הינה לחדור לאזור של הגג וכן להדק את הבידוד החדש על ידי אקדח של סיכות ללאטה – הלייסט  שעל גבו מושם הרעף. באם הבידוד אשר הושם בעת הבנייה הונח מתחת לרעפים, בדרך כלל הוא עשוי להיות רק בידוד אל מול קרינה וגם קיים הכרח להוריד אותו ולהניח במקומו בידוד חדש. 

במצב אשר בו קיים סייג של הגעה וכן הקונסטרוקציה של הגג אינה נותנת בידכם את השמתו של בידוד בסמוך לרעפים, חייבים להניח את הבידוד על גבי התקרה של הגג. הנחה של בידוד על גבי הגג שלכם עשויה להיות בידוד חלקי – הינה תעזור בוויסות של טמפרטורה בדירה שלכם, אבל אין מניעה של חום להיקוות באזור של הגג, דבר אשר עשוי להוות פגם לצינורות של המזגן וכן להסב נזק לכל מיני מערכות אשר מותקנות על גבי הגג שלכם.

בידוד תרמי עבור גג רעפים

חומר הבידוד נפגש עם הקרניים של השמש והוא למעשה מדיח אותן שוב כלפי חוץ, כה כי הקרינה אשר מגיעה מן השמש תומעט בגג שלכם. הסוגים של הבידוד הרפלקטיביים השכיחים הינם להלן – 

סנואו ווייט או בי טי איי – עסקינן בשני עסקים אחרים, אשר מייצרים את אותו בידוד והלה הבידוד הכי כדאי עבור גג רעפים. הנ”ל בידוד אפקטיבי אל מול חום או  אל מול קור וגם בטיחותי אל מול אש. הינו עשוי מן רדיד של פוליאסטר, אשר עטוף ברדיד של אלומיניום משני הצדדים שלו. העובי של הלה נאמד ביחידות צול, כאשר עבור מרבית הגגות בעידוד בעובי של בין אחד לבין שלושה צול לחלוטין די. סופר פולינום – בידוד עבור גג רעפים אשר הינו רדיד של אלומיניום, שמורכב מן בועות של אוויר. 

רעפים של אוורור עבור גג רעפים

כדאי לכם להניח רעפים של אוורור על כל בין עשרה לבין עשרים וחמישה מטר רבוע, תלוי בפרט במזג האוויר במקום אשר בו הנכם דרים. עליכם לתת את הדעה שלכם הודות כי הקשת של רעפים תהיה סגורה ברשת, על מנת למנוע חדירה של כל מיני ברחשים לתוך הגג שלכם.

072-393-7660