שמלות ערב, אין ספק כי כל אישה אוהבת להתלבש, גם אם שופינג הוא לא הדבר העיקרי שלה. ביום יום אנו נתלבש לעבודה, לסידורים, לטיולים ועוד… במגוון חליפות, שמלות, חולצות ועוד… בצבעים שונים, גזרות שונות, ואפילו דוגמאות שונות. אין כמו לחדש את המלתחה, להרגיש את ניחוח הבגדים החדש.  

ואומנם, כשמגיע הצורך לקנות שמלות לאירוע או שמלה לערב חשוב, אנחנו נחשוב לפני שנצא לחפש. אנחנו רוצות לבחור מקום אשר יעניק לנו את המגוון הרחב, היפה, המפתיע והאיכותי שיש, המקום שידע לחדש לנו, להעניק לנו את הטוב ביותר. כי אי אפשר שלא לרצות יותר כשמדובר בנוחות שלנו. כשאנו חושבות על שמלות ערב אנחנו רוצות להיות יפות, ולהרגיש נוח, לדעת שבכול סיבוב, הליכה, ריקוד או אפילו ישבה ממושכת נוכל ליהנות מהשמלה, ולא רק אלא שנרגיש בטבעיות, באותנטיות שלנו ולא נרגיש כבדות וחוסר נוחות שיגרום לנו להתבאס ולרצות לחזור הביתה.

שמלות ערב במגוון גזרות

כשאנו מחפשות שמלות ערב אנחנו נרצה להרגיש את הבד, לראות את הגזרה, למדוד ולדעת שהגענו לדבר הנכון והייחודי לנו. שמלה שגם העיצוב שלה מתאים לנו בול וגם השמלה יושבת עלינו בצורה כל כך קסומה, כאילו נתפרה למידות שלנו. כל אישה רוצה להרגיש שהשמלה שהיא בחרה זו ה- שמלה שהותאמה בדיוק עבורה, כי רק ככה אפשר להרגיש כמלכה. אנחנו שואפים להעניק לכן את מגוון העיצובים המרתקים והייחודיים ביותר, לצד מגוון גזרות שיתאימו לגוף שלכן. עולם האופנה מתחדש כל הזמן, לכן, לא תמצאו לעולם את אותה השמלה. השאיפה היא לחדש לכן, ולהעניק לכן את הייחודיות שלא תמצאו במקום אחר. לצד הבחירה החשובה, ישנה חשיבות למקום שאתן בוחרות להגיע אליו – האם הוא יבין אתכן, יקלוט מה שאתן צריכות, יתאים לכן את הדבר הנכון אפילו בלי להוציא מילה מהפה? זה לגמרי קיים!

על שמלה לא מתפשרים

אל תתפשרו על איכות, זה מאסט. נכון שישנם לא מעט משתנים, כמו התקציב

הנכון, בחירת הצבע, הגזרה וכל מה שדיברנו עליו עד כה – אך עדיין על איכות אסור

להתפשר. אם אתן רוצות נוחות לצד יופי – עליכן לבחור שמלות ערב במקום שיוכל להעניק

לכן בדיוק את מה שאתן צריכות.  

ובדיוק בשביל זה אנחנו פה – ביאנקונרו – למעלה מעשרים שנה שאנחנו מביאים את האופנה לקדמת הבמה. נושמים וחיים עיצובים, חידושים וצבעים בשביל להעניק לכן איכות ויופי בלתי מתפשרים. בואו להתרשם מהעיצובים המיוחדים שלנו.

072-393-7660