צילומי בוק בת מצווה הוא אחד הרגעים הכי חגיגיים באירוע בת המצווה. ישנן בנות שיותר מתרגשות לקראתן יותר מאשר לקראת האירוע עצמו. בכל זאת, מדובר בכמה שעות בהן כל הפוקוס עליהן והן יכולות להצטלם איך שהן רוצות. עם זאת, לא מעט הורים לא מצליחים להבין את החשיבות של הצילומים עבור הנערות. מה כבר כל כך מיוחד בצילומים האלו?

תנו לי לנסות ולהסביר לכם מה הופך כל צילומי בוק בת מצווה למיוחדים. אולי מהעיניים שלנו זה נראה כמו סתם צילום, אך בעיניים שלהן זהו יום חג.

בוק בת מצווה זמן מעולה לעבוד על הביטחון העצמי

זה לא סוד שגיל ההתבגרות הוא תקופה קשה עבור כל נערה. זהו זמן שבו הגוף עובר שינויים, וגם הנפש מטלטלת לא פחות. צילומי בוק בת מצווה יכולה להיות אחת הדרכים לחזק את הביטחון העצמי של כל אחת. בצילומים נשים דגש על הכוחות החזקים בה ונבין מהם הדברים הכי יפים שיש בה. הפוקוס שלי על החוגגת בצילומים יגרום לה להרגיש הכי ‘וואו’, כמו שמגיע לכל אחת להרגיש.

הזדמנות לפענח את הכישרונות החבויים שבה

אחד הדברים המעולים הוא הדגש שהחוגגת מקבלת. הצילומים משתנים מאחת לאחת, בהתאם למה שהיא אוהבת לעשות ולבוק שהיא רוצה לקבל. ניתן להתמקד בכישרונות שהנערה מאמינה שיש לה ולהדגיש אותם. בנוסף, תמיד יכול להיות שהיא תתאהב בעולם הצילום או הדוגמנות.

דרך להדגיש את כל הדברים שיפים בחוגגת

רך מעולה לטפח את היופי שיש לכל אחת. לצערנו, נערות רבות מתמודדות עם חוסר ביטחון בנוגע למראה שלהן, בעיקר הודות לרשתות החברתיות. הצילומים יכולים לגלות לנערה כמה יפה היא באמת וכמה הצילומים ברשתות לא משקפים שום אמת. בצילומים נשים דגש על הדברים היפים שיש בכולנו ונראה כמה יפה וחזקה היא כמו שהיא. זה אולי נראה שטחי, אך זו באמת אחת הדרכים הטובות להתחיל ולהשיג אושר עם עצמך. בכל גיל וגיל.

אני מקווה שהצלחתי לעשות לכם קצת סדר בכל הקשור לאירוע צילומי בוק בת מצווה. אין ספק שמדובר באירוע בפני עצמו שצריך להתכונן אליו, גם החוגגת וגם ההורים. במידה ויש לכם עוד שאלות או תהיות אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר. אתם מוזמנים להתקשר אליי דרך הטלפון: 072-2231104.

072-393-7660